6/13/2011

ostatni tydzień szkoły, graduation i najbardziej niesamowite chwile...

Zaczynając od poniedziałku, wtorku i środy: 2 prezentacje zrobione w nocy, coś tam do napisania, pełno prac domowych itp wcale mi nie przeszkodziły w umilaniu sobie ostatnich dni szkoły. :) W ciągu zeszłego tygodnia zdałam sobie sprawę, jak bardzo się cieszę, że poznałam tylu niesamowitych ludzi w ciągu jakiegoś ostatniego miesiąca i żałuję, że nie stało się to we wrześniu. Ale wydaje mi się, że po prostu tak miało być, mimo że jeśli kiedykolwiek znajdę się w takiej sytuacji, będe się zachowywać inaczej i skorzystam jeszcze więcej.


We wtorek się hang outowałam z ludźmi. Szok? Troszeczkę. Poszliśmy do domu takiej dziewczyny.
Po pierwsze, jakieś 5 osób robiło jej pracę domową z matmy. Nieee, nie była trudna. Wszystko co mieli zrobić to policzyć długości jakich odcinków, które były w układzie współrzędnych i podać współrzędne, gdzie znajduje sie koniec odcinka... Serio? 5 osób? Spojrzałam na to i od razu zrobiłam... Masakra, chciałam potem jeszcze w następnym przykładzie im pomóc, ale kolega bardzo sobie powoli myślał, to nie chciałam mu za bardzo przeszkadzać, a niech się czegoś nauczy ;P
Po drugie, trawka :D ta dziewczyna pyta się mamy: "hey, do you wanna smoke a bowl with us?", mama: "nieee, dzięki". Potem koleżanka do kolegi, który robił jej pracę domową: "do you think that if you think you'll be smarter?", kolega: "yeah, sure". A potem mówił, że wcale nie myśli tak dobrze po paleniu jak bez ;P Masakra, serio może oni tego nie widzą, ale głupieją przez palenie ;P i są tak wychillowani, że jedyne, co chcę zrobić, to potrząsnąć nimi i wrzasnąc im w twarz, żeby się skupili na tym, co mówią i robią. Tacy opóźnieni sie robią.
No więc generalnie we wtorek byłam w szoku ;P Potem mój kolega przyszedł do mnie do domu i jak Kevin wrócił do domu, to mi powiedział, że mam go przyprowadzić i przedstawić hahahah. Awkward!!

W środę było super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super, super. SENIOR CAMPOUT!!!!!!! Czyli "nielegalnie" nocujemy na terenie szkoły, robimy "camping" ;P grill, namioty, takie różne ;P Generalnie, to mi się nie chce pisać, ale było tak super, że się zmuszę ;P Moja koleżanka, ta która powiedziała, że była w ciąży, strasznie mnie namawiała, żebym przyszła, ale że ja nie mogłam być przed jakąś 7, to robiła straszne problemy, bo nie chciała iść sama, ciągle zmieniała zdanie z kim pojedziemy i o której, więc jej powiedziałam, że ja albo nie idę albo będę po 7 i się w końcu zgodziła. Z jej domu i tak nie wyjechałyśmy przed 8, bo koledzy nas dopiero wtedy zabrali i jeszcze siedzieliśmy tam trochę. Masakra. W każdym razie, jak tam przyjechaliśmy, to było trochę głupawo, bo M. mnie zostawiła, więc musiałam sobie znaleźć jakichś innych ludzi, bo właściwie moi najbliżsi znajomi nie przyszli (bo są głupi i nie "imprezują" i mają "no fun in their lives"). Ale spoko, jak chłopaki skończyli grać w futbol, pogadałam sobie z nimi, potem z dziewczynami rozbiłyśmy namiot (serio, nie wiem po co one to robiły, niby prawda, że tam spały, ale było tyle namiotów, no i poza tym, po co roibć taką noc, skoro i tak się idzie spać? Głupota ;P Ale Amerykanów się nie rozumie, ich się akceptuje :D). Oczywiście ja byłam głównym dowodzącym podczas naszej "męskiej" roboty. Hah, wyprawy z rodzicami się przydają <3
Jak się już ściemniło, stałam się bardziej otwarta (nie wiem jak to jest z tym ściemnianiem, ale to prawda ;P), więc byłam sobie w różnych grupach, bo w Ameryce chodzi o bycie w grupie ;P Ach, potem parę osób wpadło na genialny pomysł grania w ganianego czy coś takiego.... Masakra. Bawili się na boisku do futbolu, więc było trochę głupio ;P Skończyli po 10 min. Na szczęście była dziewczyna, która nie lubi takich zabawach, tak jak i ja, więc nie byłam sama. Hahaha mój kolega dał mi bluzę do potrzymania i była prześmierdziała trawką haha. Potem mówił, że gdyby  policja przyjechała, to na pewno by im sie jego samochód spodobał hahaha, masakra. Jak już się pobawili, to poszliśmy z powrotem na parking (rozbiliśmy się na przodzie szkoły, zamiast z tyłu co byśmy mogli puszczać głośną muzykę itp), no i generalnie to po prostu fajnie było, nie będę opowiadać co robiłam dokładnie ;P Jedno wiem - było dobrze i poznałam mnóóóóóstwo ludzi i bardzo żałuję, że nie było czegoś takiego albo jakiejś wycieczki integracyjnej na początku roku :/ serio, rok byłby o wiele lepszy... Ale cóż.

A poza tym, to przyjechała policja tam, ale jakichś dwóch chłopaków dobrze znało tego kolesia, więc pogadali i mieliśmy tylko być ciszej. Dyrektor powiedział takim dziewczynom, które to organizowały:
This is what Mr. Lombardi said when asked about senior campout: This cannot be a school endorsed event. If we hear any talk about it, or hear about it in the halls, we’ll have to make sure the gate is locked. However, if you guys show up at the school and the gate is open, you guys will not get in trouble the next day, UNLESS OTHER BAD BEHAVIORS ACCOMPANY THE CAMPOUT (drinking, senior pranks, messing with the school, drugs, sex, leaving trash.) If any things like this happen during senior campout, everyone at the campout will get in trouble, AND MAY NOT BE ALLOWED TO WALK.

If people decide to use their better judgment, we may be able to continue the tradition of senior campout. IF YOU WANT TO ATTEND: bring tents, but DO NOT set them up on the turf, we have to use the lower fields. PICK UP ANY TRASH or anything else you bring in. We have to get permission from the janitors once we show up at the school, so if we leave trash we’ll get in trouble. Pass this on to all seniors, but make sure to stay quiet about it at school. We need to make sure no teachers hear anything about this event. If they hear wind of the campout they’ll have to make sure the gates closed."


No ale i tak mieliśmy hoookę (czyli shishę :D), nawet nie jedną, odkryłam nowy, bananowy smak i stał się moim ulubionym <3 były normalne fajki oczywiście, jakieś inne rodzaje tytoniu, jedna osoba miała 4loko, ale potem sobie pojechała, na pewno ktoś też miał maryśkę, ale nie wiem dokładnie. Generalnie to przez cały czas byłam sobie z kolegami znowu, bo dziewczyna, z która przyszłam mnie po prostu zostawiła :/ dzięki. Ughh, ale co tam, dobrze dla mnie :D w pewnym momencie było ze mną jakichś 15 chłopaków - to była nasza jedna grupa, a druga - same dziedwczyny i kilku chłopaków haha. Najlepsze było jak moi dwaj koledzy się przytulali ze sobą, bo jeden przyniósł sobie śpiwór, którym się otulił, bo było cholernie zimno, mega byli hahahha <3 
Wszyscy poszli spać koło jakiejś 3.30-4, ja zostałam z dwoma kolegami do jakiejś 5, może trochę poźniej i poszliśmy spać do namiotu (znowu ja i 5 chłopaków, i na dodatek, tylko ja i jeden kolega nie byliśmy Meksykanami hahaha ;P), wstaliśmy koło 6.20 czy coś. Niby o 6 mieliśmy być zwinięci, ale kto by się tam przejmował. I tutaj zaczęła się DRAMA :/:/ Serio, tak dawno to się nie wkurzyłam dawno...
M., dziewczyna, która mnie tu zabrała, zapytała się mnie czy chcę jechać z nią i innymi dziewczynami do domu jednej z nich, żeby się przygotować i zjeść śniadanie. W końcu miałyśmy 1,5 h do rozpoczęcia szkoły. Odpowiedź z mojej strony: "yyy, tak pewnie, już idę". Wychodzę z namiotu, patrzę, mój plecak leży przed nim, a dziewczyny odjeżdżają. No to idę do samochodu, podchodzę do strony pasażera, gdzie ona siedziała i czekam aż otworzy mi okno albo drzwi, a ona nic, więc jej pokazuję na migi czy mogę jechać (mimo że zaproponowała mi to jakieś3 minuty wcześniej...). To ona otwiera w końcu to okno, i mówi "możesz jechać jeśli chcesz...", ja "jesteś pewna", ona: "taaa... zrobimy ci miejsce, jesli chcesz", ja "nie, dzieki, spoko", ona "jestes pewna?", ja "taa, spoko". Kurde ślepa, wredna jędza, serio, NIGDY się tak nie wkurzyłam, masakra :/
No ale było, minęło, nie jestem taka jak ona, więc ze mną wszystko spoko było po godzinie. Chłopaki się ze mnie pozbijali, że mnie zostawiła, i pewnie gdyby szli do szkoły, to by mnie zabrali do domu na śniadanie czy coś, ale żaden z nich nie szedł, a reszta była już zwinięta, mało nas zostało po tej 6. Niestety byłam tak wkurwiona, że nie mogłam z nimi pogadać ani chwili dłużej, bo bym chyba się tam na miejscy rozpłakała i by się ze mnie zbijali jeszcze bardziej ;P także poszłam do szkoły, zrobiłam makijaż, włosy, wyglądałam jak gówno, ale co tam. Potem zjadłam obrzydliwe "śniadanie", jakiś jogurt z truskawkami, poczekałam na Bekę z moją yearbook i na Andreę z moimi książkami do oddania. Pogadałam z Andreą i byłam już w dobrym humorze :) 


Szkoła była suepr, na hiszpańskim spałam przez jakieś pół godziny, marine biology - final number 2, czyli kolejne 100/100 (pierwszy final - lab final też 100/100), potem us history. I tu się zatrzymam, bo było niesamowicie. Znowu - chłopaki. No i też 3 czy kilka tam dziewczyn. Ryuhei, wymieniec z Japonii, powiedział przed całą klasą, jak to dobrze, że tu przyjechał i że ta klasa była super, powiedział wszystko to, co ja myślałam. Od razu taka dizewczyna K. i ja sie popłakałyśmy, on też płakał, moja S. zaczęła też płakac, generalnie to było smutno/wesoło. Ludzie w tej klasie byli niesamowici, naprawdę. Ludzie, którzy byli normalni. Można było normalnie z nimi pogadać, normalnie przytulić, normalnie pogadać bez tego wkurzającego pseudo sarkazmu. Także płakałam sobie razem z innymi ludźmi, naprzytulałam sobie moich kochanych chłopców, moje kochane dziewczęta i porobiliśmy sobie pełno zdjęć <3 Niesamowite <3 K. jest juniorem (jak cała klasa orpócz mnie i Japończyka) i ma dziecko, małą dziewczynkę i wiecie co? Całkowicie zmieniłam poglądy na temat młodych matek. Nie to, że je rozumiem, nie, nie, ale coż, każdy podejmuje inne decyzje (chałam napisać robi hahahha), co robią z ich życiem, ja mogę być tylko dla nich przyjaciółką i wspierać w ich decyzjach. 
"K. is the name, I am a mother of a beautiful baby girl her name is A., and yes i am still with the her daddy and it will be 2 years august 15th, and ill be 18 august 15 as well, and i want to be a nurse when i graduate high school. and if your gunna talk shit because im a teen mom talk allthe shit you want i am the best mother i can be and i give my daughter all the things she needs, I am planning on marrying B. the babys dad, i love him with all my heart he means the world to me, and i wont do anything to change that."
Co z tego, że do najmądrzejszych nie nalezy... Jest jedną z najsłodszych i najmilszych dziewczyn jakie znam, naprawdę będę za nią tęsknić <3

 Potem w Sports Med powrót do rzeczywistości. Ach  w ogóle pełno juniorów nie było, także się nie pożegnałam ze wszystkimi. Mieli Senior Kidnapping, czyli dziewczyny porywają chłopaków z domów, robią jakieś różne rzeczy z nimi, a potem jadą gdzieś do czyjegoś domu i imprezują :D Ale z tego co slyszałam, to chyba zeszły rok (mój rocznik) bawił się lepiej niż ten. Powiedzmy, że to tyle było na czwartek. Znowu  miłam jedno z moich popołudni, kiedy to zrobiłam sobie drzemkę i potem nie wiedziałam czy jest rano czy wieczorem <3 nic mnie tak nie stresuje jak to ;P
Ach, no dobra, matma była spoko, nie pamiętam co robiliśmy, lunch wcześniej spędziłam z normalnym lunch table, M. podeszła do nas, usiadła, nikt nawet na nią nie spojrzał hahahahahahha i sobie poszła hahaha. Ja ciągle byłam na nią wkurzona, więc nie mogłam na nią patrzeć, bo bym od razu ją walnęła w twarz haha.  Government był spoko, nie pamiętam co robilismy... Chyba tylko siedzieliśmy w klasie i gadaliśmy, podpisywaliśmy yearbooki. Tak, tak, to było to. Fajnie było, tylko że potem każdy poszedł gdzieś na study period i zostałam z dwoma dziewczynami, iwęc stwierdziłyśmy, że też idziemy, tylko że ja musiałam czekać na autobus :/ whatever;P

Piątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Był NIESAMOWITY!!!!!!!! <3 Mieliśmy senior breakfast. W skrócie: rano koleżanka po mnie przyjechała, pojechałyśmy do szkoły na moving up assembly, czyli 9 klasa siada w sektorze 10, 10 w sektorze 11, 11 - juniorzy w sektorze seniorów, a my seniorzy na środku. Do krzeseł szło się w parach i znowu było pełno drama. Najpierw w ogóle miałam iść z taką D. bo L miała iść z kimś innym, ale w końcu D szła z L, więc ja się spytałam M czy idzie z kimś, ta na to, że jeszcze nie, więc zdecydowałyśmy, że idziemy razem.  w środę M. powiedziała mi, że idzie z S, ale możemy iść we trzy, więc stwierdziłam "a wal się" i zapytałam De. czy idzie na to assembly i czy ma z kim iść. De nie miała z kim iść i jest moją bardzo dobrą koleżanką z Dance Cats i ją kocham, więc poszłyśmy razem. Na początku nie myślałam nawet o niej, bo mówiła, że prawdopodobnie nie pójdzie. Koniec drama. :D
Assembly było super, pierwszy moment kiedy prawie płakałam - hymn. Serio, ich hymn jest genialny, szkoda, że nasz jest Mazurek, a nie Rota, każdy Rotę kocha <3 myślę, że powinniśmy napisać petycję o zmianę hymnu hahahah:D nie wiem czy to w ogóle w dzisiejszych czasach możliwe, ale Rota bije wszystko na głowę <3 Anyyyyywayyyyy, apel był bardzo fajny, pokaz zdjeć z całego liceum, inne jakieś też, senior video, czyli coś takiego jak czołówka lub lip dub, kręcone w szkole, kamera sobie jedzie, ludzie się cieszą, nie brałam udziału, bo oczywiście "friendsi" mnie porzucili ;P whatever.
 Ach jeszcze było przekazanie "spirit gear", takich ciszków, które noszą w piątki i na mecze itp. Zazwyczaj dostają je juniorzy, ale jedna dziewczyna dała drugiej, która jest w 10 klasie, czyli ma to na dwa lata. Generalnie to super sprawa, bardzo mi się podoba.
hahahahahhahahahah teraz najlpesza część: chór śpiewał dwie piosenki, drugą byla Firework by Katy Perry :D haha generalnie piosenki nienawidziłam, ale teraz nabrała zupełnie nowego znaczenia i ją będę kochać po wszystkie czasy<3 Chór sobie śpiewa, parę osób się dołącza w refrenie, ale generalnie nic nie słychać. Szkoda, że nie jestem taka jak Germany, czyli nasz kochany wymieniec z Niemiec, Nick <3 Bo w pewnym momencie wstał sobie i krzyknał "FIREWORK" :D <3 "cause baby you're a firework" i było zajebiście <3 szkoda, że nie pomyślałam o tym samym i nie skoordynowałam się z nim, bo by było śmiesznie, takich dwóch wymieńców. Oh well... Trudno się mówi, mam inspirację na jakieś inne rzeczy w Polsce, trzeba stać się klaunem ;P Wszyscy kochają Germany <3 Potem zobaczyłam M i inną dziewczynę płakające, więc podeszłam przytuliłam obie, M. sie odebraziła, bo wytarłam jej łzy i makijaż spod oczu, bo taka ze mnie dobra koleżanka i pocieszyłam ją trochę, więc spoko, a druga dziewczyna spowodowała, że się prawie rozpłakałam <3 Dużo ludzi płakało głównie w czwartek lub piątek, ale ja pociągnęłam przez 3 dni :D

Po apelu pojechaliśmy wszyscy autobusami do Everett, gdzie mieliśmy senior breakfast. Było super, siedzieliśmy sobie razem przy stolikach tak jak się zapisaliśmy i potem były jakieś 2 najlepsze godziny mojego życia hahahha. Serio, DAWNO się TYLE  nie śmaiłam... Czemu? HIPOTYZER!!!!!!!!!!!!!!!!!! SERIO, NICZEGO ŚMIESZNIEJSZEGO NIE WIDZIAŁAM hahahhaha. Niestety zabronił nam nagrywać, no ale cóż, pieniądze ;P Jeśli chcecie się dobrze bawić, zbierzcie grupe znajomych i znajdźcie dobrego hipnotyzera. Ale polecam (dla dziewczyn) mieć na sobie coś wygodnego, jakieś normalne spodnie i bluzke z nie za dużym dekoltem... ;P zdecydowanie nie sukienkę i stringi hahahha. Ok, w każdym razie ludzie nic nie pamiętali z tego czasu, kiedy byli w hipnozie, ale potem zostali obudzeni i nadal byli dziwni ;P
Hmm. nie chce mi isę wszystkiego opisywać ;P w każdym razie uważali, że serwetki to pieniądze, mieli je schować, jeden chłopak dostał worek z pieniędzmi gratis, wsadził sobie w spodnie z przodu, potem powiedziano mu, że był mrożony, więc zaczął skakać w jednym miejscu, kręcić sie i wiercić; powiedziano im, że osoba obok nich śmierdzi, a potem, że ładnie pachnie, to się najpierw odsuwali, potem wąchali włosy, szyję... ;P Jeden chłopak był justinem bieberem, jakieś 4 osoby - backup dancers, a 3 - fans. Jak justin sobie "poszedł", to mój kolegą oparł głowę na rękach, hipnotyzer do niego podszedł zapytał się czy wszystko ok, a ten na to "I'll never get to see him again! ;(", drugi chłopak prawie płakał i hipnotyzer do niego co się dzieje, a on na to "he was my first love!!!! ;( I love his hair!!! ;(" i serio prawie płakał hhaha. Potem byli runway models. Na koniec hipnotyzer im poweidzał, że mają powiedzieć jakieś zdanie na słowo, które on powie. Potem ich obudził i zaczął mówić te zdania z tymi słowami i każdy cos mówił, a potem się dziwił co on zrobił i nie wiedział czemu... także było zajebiście :D:D:D:D Np. mój kolega: "I'm Tinkerbell i jestem czymś tam!" i machał swoimi "skrzydełkami". A na to drugi kolega: "NIE! Ja jestem Tinker bell i jestem czymś tam!!" i zaczyna machać skrzydełkami, skakali sobie chłopcy przed twarzami i generalnie jaja były... Masakra. Trochę wstyd dla nich, ale nie dla nas, my się bardzo dobrze bawiliśmy. Śmiałam sie i płakałam przez cały czas haha.
Wróciliśmy do szkoły, pozałatwialiśmy wszystko. Spotkałam Andreę przed 6 lekcją, zobaczyła mnie i moją koleżankę i się totalnie popłakała... A że nie należy do osób, które płaczą, to było strasznie.. :( Tylko że byłam w takim dobrym humorze, że nie mogłam nawet o tym myślec ;P Ughhh nie chce mi się pisać, ale został mi już jeden dzień, a właściwie pół! I dochodzi 3, ale cóż, NIE MAM WIĘCEJ SZKOŁY, więc będę sobie spać do 12 <3

Sobota!! Graduation!!
Rano, o 8 practice. aa, kurde, dobra jeszcze piątek. Poszłam z Lisą do koleżanki na "graduation party", oczywiście bezalkoholowo, ale było dobrze! :) A wszystko za sprawą nowo poznanych kolegi i koleżanki i paru innych osób, które znałam/poznałam :) Serio, trafiłam w niedobre towarzystwo.. :/ Ale co tam. Tańczyliśmy sobie, skakaliśmy na trampolinie, próbowalismy rozpalić ognisko paląc prace domowe (bo tu wszędzie kserówki) i tańcząć wokół ogniska hahahahhaa. I wiecie co jest najlepsze? Że po naszym indiańskim tańcu ognisko zaczęło się palić... creepy hahaha. Imprezy bezalkoholowe są czasem dobre! :))))) szczególnie w tak doborowym towarzystwie <3 Haha tańczylimsy sobie i w pewnym momencie robiliśmy "train", taki że kazdy tańczy przed/za kazdym bardzo blisko siebie i ten jeden chłopak był na przodzie i nikt do niego nie podchodził, to sobie zaczęłam z nimi tańczyć i wywołało to sensację, i się wszyscy śmali, że się bardzo cieszył ahhahahah. Nie to żeby to było dziwne, że tańczyłam "z" nim, był bardzo, bardzo cute i był dobrym tancerzem <3 Kurde, jakby ci wszyscy ludzie kiedyś, w przyszłości przyjechali do Europy i dali mi znać, to bym była  w 7 niebie, bardzo nie chcę o nich zapomnieć...

W sobotę o 8 rano mieliśmy practice graduation... Miało być godiznę, skończyliśmy o 10, zanim Kevin po mnie przyjechał w swoim buggy i wszystkim się podobał haha lans :D trochę zimnawo było... I miałam problemy z rozczesaniem włosów. Generalnie, miałam pół godziny na przygotowanie się, bo o 11mieliśmy być w szkole, o 11.30 wyjeżdżaliśmy. Na miejscu mielismy jeszcze practice.
Graduation było niesamowite. Może nie wtedy, gdy były nudne przemowy dyrektora, dwóch uczniów też nie były najlepsze, ale spoko. Miałam na szczęście dobrego kolegę siedzącego obok mnie <3 niestety, Niemiec siedział po drugiej stronie alejki, ale tylko za jedną osobą, ale bylismy rozdzieleni :/ ale i tak było dobrze :) Miałąm pełno znajomych koło siebie, więc jak gdzieś czekaliśmy, to gadałam sobie z nimi. W ogóle genialnie było :)) Nie chcę zostawiac moich chłopaków!!!!!!!! ;(;(;( Naprawdę, przez ostatnie kilka dni starałam sobie wyobrazić jak to będzie bez nich i nie mogę, po prostu nie mogę, nie chce znowu życia z samymi dziewczynami (bez obrazy, kocham was:*:*), obgadywaniu ludzi, gadaniu o ciuchach i inncyh gównach... Ughh... Nie wytrzymam, przez osattnie dni tylko o tym myślę :(

Wracając do tematu. Nie rzucali czapkami ;( Tzn. ja i parę innych osób rzuciło i było śmiesznie ;P Ale nie tak super jak powinno ;P Achhhh, i jescze chór był znowu, znów śpiewał Firework, tylko tym razem wszyscy wstali na osattni refren i zaśpiewali... było niesamowicie, mimo że nikogo nie słychac <3 Co jeszcze... Szło się rzędami na scenę, mówili twoje nazwisko (o tak, dobrze przeczytane, bo im rano powiedziałam ;P), odbierało sie "dyplom" (tylko okładkę... hahahahha), miało się robione zdjęcie (prześlą na maila) i koniec.
Haha przed graduation mieliśmy jakąś ponad godzinę, więc sobie bylismy ze znajomymi, robilismy zdjęcia itp., generalnie było fajnie, bo byli moi koledzy haha. I z jednym sobie robiłam zdjęcie, i cóż, trzeba przyznać, że mnie lubi:/ , i drugi kolega mi powiedział "awww she needs to have a picture with her american boyfriend!", to mu pokazałm środkowy palec i akurat się załapała moja ręka bez dłoni na zdjęcie haha. I potem się tłumaczył,  że nie mógł się powstrzymać hahaha <3
A teraz trochę dziecinności: Lisa była głodna, więc jej powiedziąłam, że widziałam kogoś idącego z czymś z vending machine, więc poszłyśmy tam, i jak ona zobaczyła żarcie, to zaczęła biec, mimo że był kolejka hahahah.  a potem maszyna dała jej dwa opakowania czegoś zamiast jedneog i się cała podjarała, i biegała i wszystkim mówiła, a ja się tylko na nią patrzyłam jak na wariatkę hahaha ;P serio, przesadziła. Potem się jej pytam czy otwiera teraz czy na graduation, a ona że podczas graduation. Jakieś pół godziny poźniej zobaczyłam ją z otwartą jedną paczką idącą  w moją stronę, więc zaczepiłam ją i spytałam się czy mogę, a ona mnie zignorowała.... hahahahahahhahahahahha serio, roześmiałam się na głos, masakra. Takie zachowania to chyba w 1 klasie podstawówki...? I potem poszła do naszych znajomych (mnie akurat tam nie było) i też jakoś się schowała za nimi i tam sobie jadła. Masakra hahahaha.

ughhh dobra, koniec tego dobrego, jest prawie 4 rano ;P

FIREWORK!!!! graduation
nie pamiętam czy wstawiałam. Nasz występ
flipping Nick off..


kochaaam <3bardzo kocham <3 jak widac na zdjeciu hahaha

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

ajj widac, ze sie bardzo zzylas z tymi ludzmi! i pewnie rozstanie bedzie straszne, ale dasz rade! :) fajne te wydarzenia szkolne są.. ten campout czy cos zajawaaaa :D zazdroszcze! mam pytanie kiedy wracasz do Polski? :>

Weronika www.welcome-to-california.blogspot.com

mrshl pisze...

wracam 28 czerwca wieczorem! :) ale stąd wyjeżdżam 22 czerwca, bo mam przystanek u Cioci ;)

Free Hit Counter